O nas

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 31.12.2020 system Polison został zakupiony przez firmę e-Ares sp. z o.o., doczasowego producenta oprogramowania. Tym samym e-Ares sp. z o.o. jako właściciel majątkowych praw autorskich do systemu, stał się podmiotem udzielającym licencji na użytkowanie platformy Polison, a także świadczącym usługi wsparcia i rozwoju dla dotychczasowych i przyszłych licencjobiorców.

Firma e-Ares jest producentem oprogramowania działającym na rynku od 14 lat, wyspecjalizowanym w produkcji systemów dedykowanych dla branż produkcyjnej, motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej i wielu innych. Jest także producentem platformy Polison, rozwijanej dotychczas na zlecenie firmy Avangard System Sp. z o.o.

Zakup majątkowych praw autorskich przez faktycznego producenta pozwoli na dalszy rozwój systemu w oparciu o platformę developersko-wdrożeniową VISION, autorskie rozwiązanie firmy e-Ares, a także pozwoli zaproponować licencjobiorcom platformy pełen wachlarz usług informatycznych.

Istotny jest fakt, że zespół rozwijający platformę Polison pozostaje bez zmian. Stanowimy grupę doświadczonych programistów i praktyków rynku, którzy do ubezpieczeń podchodzą od kilkunastu już lat z entuzjazmem i kreatywnością.